عایق های حرارتی و برودتی و صوتی الاستومری

عایق های حرارتی و برودتی و صوتی الاستومری سلول بسته محصول کشور ترکیه با مدرنترین تکنولوژی روز دنیا تولید می شوند. جنس عایق ها از نوع لاستیک NBR بوده که با Buna-N و Perbunan نیز شناخته می شود و به طور معمول عایق های NBR مقاومت حرارتی بسیار خوبی را فراهم می کنند و دارای ضریب انتقال حرارت بسیار پایینی می باشند و به دلیل مقاومت زیادی که در برابر جذب بخار آب دارند پس از نصب به هیچ گونه حایل بخار آب دیگری نیاز ندارند. این در حالی است که عایق های سنتی مانند پشم شیشه به ازای %۱ آبی که جذب می کنند %۷ از ارزش ضریب انتقال حرارت آن ها کاسته می شود. عایق های الاستومریک مطابق با استانداردهای محیط زیست می باشد و جایگزین مناسبی برای عایق های سنتی مانند پشم شیشه ،پشم سنگ، پلی فوم ومل وماستیک بوده و برای عایقکاری سیستم های حرارتی و برودتی ، تاسیساتی ،غذایی ،بهداشتی ،دارویی، خودروسازی و صنایع نفت وگاز جهت صرفه جویی در انرژی کاربرد دارند.

عایق های حرارتی و برودتی و صوتی الاستومری به صورت رول و شاخه تولید می شود.

عایق های رول شامل:

ساده، یکرو چسب، یکرو آلومینیوم، یکرو چسب و یکرو آلومینیوم با ضخامت های ۶ و ۹ و ۱۳ و ۱۹ و ۲۵ میلیمتر با عرض ۱ متر می باشد.

عایق های شاخه شامل:

ساده و با روکش آلومینیوم در سایزهای ۶ میلیمتر تا ۱۱۴ میلیمتر با ضخامت های ۹ و ۱۳ و ۱۹ میلیمتر می باشد.

عایق حرارتی و برودتی و صوتی الاستومری رولی ساده:

عایق الاستومریک رولی با عرض ۱ متر تولید شده و دارای ضخامت های ۶ و ۹ و ۱۳ و ۱۹ و ۲۵ میلیمتر می باشد و برای عایقکاری لوله های با قطر بیشتر از ۴ اینچ یا عایقکاری کانال های تهویه هوا به کار برده می شود.

مطالب مرتبط

شما هم می توانید در این مورد نظر بدهید.

×